Menu2

Innowacje Pedagogiczne

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Ecoemocja”

Uczniowie klasy ,,0’’ Szkoły Podstawowej Nr1 budynek  ,,A’’ z wychowawcą Barbarą Słomkowską oraz Martą Kopeć ukończyli,, Moduł I ‘’ Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego ECOEMOCJA - KREATYWNOŚĆ

Realizację modułu rozpoczęliśmy od uczczenia Dnia Kropki. Dzieci w tym dniu ubrały  kropkowane ubrania, wykonały prace plastyczne na folii bąbelkowej oraz kropkowe doświadczenia. Wykazały się kreatywnością podczas tworzenia własnych kropek oraz ożywienia ich dzięki aplikacji Quiver.

Zrealizowaliśmy scenariusz zajęć dostosowany dla grup młodszych. Dzieci poznały kilka słów w  języku migowym i nauczyły się kodowania. Dużo czasu poświęciliśmy na rozmowy o uczuciach dzieci, jakie towarzyszyły im podczas zajęć. Filmy, relaksacja, bajki, opowiadania  dały dzieciom dużo radości.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny Moduł.

FotoGaleria

Marta Kopeć