Menu2

Innowacje Pedagogiczne

Historia naszej małej ojczyzny - Mrągowa

We wtorek 29 marca 2022 roku zrealizowany został kolejny etap innowacji z historii. Tym razem nauczyciele prowadzący innowację zaplanowali grę terenową po Mrągowie. Na początku uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy, każdy z zespołów otrzymał wskazówki w postaci zdjęć “starego” Mrągowa. Zadanie polegało na tym, aby odnaleźć miejsca z fotografii w dzisiejszej odsłonie i zrobić aktualne zdjęcie  danej budowli/danego miejsca. Drużyny pod opieką p. Moniki Chorążewicz oraz p. Ilony Pielach z zapałem i pełnym zaangażowaniem wypełniali swoją historyczną misję. Punktem spotkania była wieża Bismarcka. Oprócz świetnej zabawy, to wspólne działanie pozwoliło na zagłębienie się w historię naszej małej ojczyzny - Mrągowa.

Zapraszamy do galerii - bo opis nie oddaje frajdy, jaką mieliśmy tego dnia :)

organizatorzy

I. Pielach